SHITET VILE 3 KATESHE NE SHKOZET!

2021-11-24 12:10   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
250,000 €
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-shkozet-big-0
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-shkozet-big-1
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-shkozet-big-2
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-shkozet-big-3
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-shkozet-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 250,000 €


Shitet Vile ne Shkozet , Durres me siperfaqe trualli 800m2, siperfaqe totale ndertimi 220m2 e cila organizohet ne 3 kate. Vila ka oborr te madh, nje ndertim cilesor me nje arredim bashkekohor. Eshte nje investim shume i mire per nje familje qe do te jetoje larg zhrumes se qytetit.
. Katet lidhen midis tyre me shkalle te brendshme te organizuar ne:Kati i pare ka nje hapsire te bollshme qe mund te perdoret per magazinim ose garazhd, Kati i dyte : sallon I ndenjes me kuzhine te vecuar , nje dhome gjumi me tualet te brendshem, Kati i tret ka nje sallon ndenje dhe tre dhoma gjumi , nje tualet si dhe dy ballkone . Disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume info apo vizite ne prone kontakto! 355688555117