SHITET VILE 3-KATESHE NE SPITALLE!

2021-11-24 14:36   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
120,000 €
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-spitalle-big-0
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-spitalle-big-1
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-spitalle-big-2
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-spitalle-big-3
  • shitet-vile-3-kateshe-ne-spitalle-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 120,000 €


Vila ndodhet buze rruges dytesore ne Spitalle dhe disponon 120 metra truall ku kati i pare ka 68 metra, kati i dyte 80 metra dhe kati i trete 79 metra. pervec truallit vila disponon edhe 1 depo te jashtme, secili kat organizohet ne: ballkon te madh ne hyrje, korridor, dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare., per kat. Eshte nje mundesi e mire investimi per banim. Gjithashtu vila disponon oxhak te jashtem i cili mund te jete ne funksion te oxhakut nga brenda ose ngrohjeve te tjera me dru, gjithashtu vila ka sistem ngrohes qendrore duke ofruar ngrohje ne cdo kate. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone , na kontaktoni! +355699466255