SHITET VILE INDIVIDUALE TEK KOMPLEKSI LURA 2

2021-11-23 15:18   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
750,000 €
  • shitet-vile-individuale-tek-kompleksi-lura-2-big-0
  • shitet-vile-individuale-tek-kompleksi-lura-2-big-1
  • shitet-vile-individuale-tek-kompleksi-lura-2-big-2
  • shitet-vile-individuale-tek-kompleksi-lura-2-big-3
  • shitet-vile-individuale-tek-kompleksi-lura-2-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 750,000 €


Shitet Vile Individuale tek Kompleksi Lura 2 pranë Mövenpick Hotel, në vijë të parë. Vila ka Sipërfaqe ndërtimi 385m2 e organizuar ne dy kate banim dhe Sipërfaqe trualli 581m2. Vila organizohet ne dy kate: ne katin e pare eshte i organizuar ne nje Sallon mjaft te bollshem, Ambjenti i gatimit eshte i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje depo. Ne katin e dyte organizohet: 4 dhoma gjumi, 5 tualete, salle per lojrash, 3 ballkone dhe nje verand fantastike. Vila ju ofron privatesi maksimale dhe hapsira shlodhëse per familjen tuaj, hapsira te gjelberuara dhe gjithashtu eshte hapsira dhe mundesia per berjen e nje pishine private. Vila disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi eshte 750,000Euro i negociueshem. Per me teper detaje kontaktoni tani ! 355697045681