SHITET VILE ME 4 KATE NE RRUGEN E ELBASANIT

2021-11-23 12:44   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
590,000 €
  • shitet-vile-me-4-kate-ne-rrugen-e-elbasanit-big-0

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 590,000 €


Shitet vile me 4 kate te rruga e Elbasanit prane qytetit studenti .
3 katet e viles jan dhene me qira me nje vlere 1050 ne muaj.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni .
355694802510