SHITET VILË NË DURRËS!

2021-11-24 14:30   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
320,000 €
  • shitet-vile-ne-durres-big-0
  • shitet-vile-ne-durres-big-1
  • shitet-vile-ne-durres-big-2
  • shitet-vile-ne-durres-big-3
  • shitet-vile-ne-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 320,000 €


Shitet Vile 3 - katëshe në zonën e Spitallës, Durrës me sipërfaqe totale ndërtimi 400 m² dhe me sipërfaqe trualli 240 m².
Kati i parë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i kësaj vile.
Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi,sallom, 2 tualete dhe një verandë,
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet.
Punimet në këtë ndërtesë janë shumë cilësore dhe vila ështëe pajisur me sistem ngrohje-ftohje Chiller.
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni. 355675050075