SHITET VILE NE LAPRAKE!

2021-11-20 13:06   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
220,000 €
  • shitet-vile-ne-laprake-big-0
  • shitet-vile-ne-laprake-big-1
  • shitet-vile-ne-laprake-big-2
  • shitet-vile-ne-laprake-big-3
  • shitet-vile-ne-laprake-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 220,000 €


Vila ndodhet ne nje zone te qete me akses ne rrugen kryesore, ne zonen e Laprakes. Me siperfaqe totale prej 248m2 nga ku 123 m2 e ze hapesira e ndertimit ne dy katet e para dhe kati i trete me siperfaqe 100 m2.
Eshte organizuar ne shkalle te jashtme qe lidhin katin e pare i cili organizohet ne nje sallon sebashku me guzinen , tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati i dyte organizohet me nje sallon te bollshem , guzhina e vecuar dhe nje tualet. Kati i trete organizohet nga nje sallon, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vila eshte totalisht e mobiluar, investuar ne detaj duke filluar nga sistemet elektrike, hidraulike dhe me nje oborr shume te kendshem. +355676070036