SHITET VILE PRIVATE 1-KATESHE NE SHKOZET!

2021-11-24 12:07   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
85,000 €
  • shitet-vile-private-1-kateshe-ne-shkozet-big-0
  • shitet-vile-private-1-kateshe-ne-shkozet-big-1
  • shitet-vile-private-1-kateshe-ne-shkozet-big-2
  • shitet-vile-private-1-kateshe-ne-shkozet-big-3
  • shitet-vile-private-1-kateshe-ne-shkozet-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 85,000 €


Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Shkozetit ne anen e djathte para mbikalimit dhe fare prane me qendren e Durresit poashtu edhe me zonen e Plazhit. Disponon 371m2 truall, 125m2 ndertim dhe 24m2 garazh te rregullt te gjitha me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne brendesi vila organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje dhome denje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet shume te madh i cili mund te ndahet ne dy tualete dhe nje korridor te jashtem . Vila ka oborr te shtruar gati 99% gati dhe nuk ka nevoje per dore edhe gjithashtu vila disponon izolim nga siper per lageshtiren e cila sapo eshte bere. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni! 355688555117