SHITET VILE PRIVATE TE KEPI I RODONIT!

2021-11-23 15:16   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
677,250 €
  • shitet-vile-private-te-kepi-i-rodonit-big-0
  • shitet-vile-private-te-kepi-i-rodonit-big-1
  • shitet-vile-private-te-kepi-i-rodonit-big-2
  • shitet-vile-private-te-kepi-i-rodonit-big-3
  • shitet-vile-private-te-kepi-i-rodonit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 677,250 €


Century21New Day ofron per shitje vila dhe apartamente tek Kepi Rodonit. Privè eshte nje resort luksoz me vetem 7 vila dhe 11 apartamente, i ndodhur ne Kepin e Rodonit, nje zone e paprekur nga turizmi masiv, vetem 40km nga aeroporti Nene Tereza. I vetmi investim Gjerman, i konceptuar per kliente me kerkesa te larta ndaj cilesise, qetesise dhe privatesise, vetem 150m larg plazhit privat dhe molit per ankorimin e varkave. Vilat jane ndertuar ne perputhje me standartin gjerman te ndertimit duke perdorur vetem produkte te certifikuara nga CE. Nder te tjera avantazhe te Vilave Prive theksojme: vendodhje unike ne nje faqe kodre perball detit; arkitekture moderne; fasada panoramike me pamje madheshtore te bregdetit Adriatik; plazh privat; impiant biologjik i trajtimit te ujrave te zeza; pishine private; resort i rrethuar me sherbim sigurie 24/7. Nder te tjera vlejne per tu permendur sherbimet e ofruara; bar kafe; restorant; mini market; pishine e hapur me uje deti; plazh privat; dhoma e trajtimit Spa; palester etj. Per me shume info kontaktoni prane zyres Century21 New Day. 355697045681