Super apartament 3+1 per qera tek Kopshti Botanik

2021-11-24 14:42   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
850 €
  • super-apartament-31-per-qera-tek-kopshti-botanik-big-0
  • super-apartament-31-per-qera-tek-kopshti-botanik-big-1
  • super-apartament-31-per-qera-tek-kopshti-botanik-big-2
  • super-apartament-31-per-qera-tek-kopshti-botanik-big-3
  • super-apartament-31-per-qera-tek-kopshti-botanik-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 850 €


Jepet me qira apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine gatimi, dy tualete dhe verande. Ka siperfaqe 180 m2 total dhe ndodhet ne katin e peste me pamje te mrekullushme nga liqeni i Tiranes. Apartamenti eshte i shtruar me parket, ka sistem ndricimi LED dhe i pajisur me 3 kondicionere. Pallati eshte i survejuar me sistem kamerash 24 h. Se bashku me apartamentin jepet me qira dhe 2 garazhde.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.+355672030831