TEK KOMUNA PARISIT SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 !!!

2021-11-22 11:57   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
135,000 €
  • tek-komuna-parisit-shesim-super-apartament-11-big-0
  • tek-komuna-parisit-shesim-super-apartament-11-big-1
  • tek-komuna-parisit-shesim-super-apartament-11-big-2
  • tek-komuna-parisit-shesim-super-apartament-11-big-3
  • tek-komuna-parisit-shesim-super-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 135,000 €


Sjellim per ju super apartament ne shitje ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit.Apartamenti eshte totalisht i investuar para 1 viti, duke permenduar instalime hidraulike,elektrike, parket druri i cilesise me te larte, ndricim led ne gjithe ambjentet.
Pamje e mrekullueshme vjen nga salloni fale vetrates ne corner qe shikon nga liqeni Tiranes.
Informacjone shtese :
Me hipoteke
Orientimi Jug Lindje
Ballkon me pamje te lire
Hidrosanitare incaso
Shitet e mobiluar
Tavane te varur
Arredime te cilisesise te larte
Cdo ambjent me kondicjoner
Ofrohet dhe mundesia e blerjes se nje post parkimi.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni. +355694050066