Tek Selvia Apartament 2+1+2 i Super Arreduar!

2021-11-21 10:42   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
500 €
  • tek-selvia-apartament-212-i-super-arreduar-big-0
  • tek-selvia-apartament-212-i-super-arreduar-big-1
  • tek-selvia-apartament-212-i-super-arreduar-big-2
  • tek-selvia-apartament-212-i-super-arreduar-big-3
  • tek-selvia-apartament-212-i-super-arreduar-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Tek Selvia, Jepet me Qira Apartament 2+1 i super arreduar! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve: sallon ndenje se bashku me kuzhinen e vecuar, 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete. Apartamenti eshte rikontruktuar i gjithi, sistem elektrik, hidraulik, tualet, parket, sistem kondicionimi, arredim modern e cilesor.Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat, mes nyjeve rrugore qe lidhin zonat me te preferuara.
Per me teper informacion na kontaktoni! 355672937600