VILE 3-KATESHE ME QIRA TEK SHKOLLA E BALETIT

2021-11-22 13:45   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
1,600 €
  • vile-3-kateshe-me-qira-tek-shkolla-e-baletit-big-0
  • vile-3-kateshe-me-qira-tek-shkolla-e-baletit-big-1
  • vile-3-kateshe-me-qira-tek-shkolla-e-baletit-big-2
  • vile-3-kateshe-me-qira-tek-shkolla-e-baletit-big-3
  • vile-3-kateshe-me-qira-tek-shkolla-e-baletit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,600 €


Jepet me qera vile 3-kateshe me siperfaqe totale 300m2, e ndertuar ne vitin 2005.
Objekti eshte ndertuar me projekt te pershtatshem si per banim ashtu edhe per biznes.
Vila eshte totalisht e investuar dhe e mobiluar ne menyre bashkohore.
- Ne katin e pare organizohet ne sallon te madh, kuzhine e vecuar, 1 tualet dhe ballkon.
- Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon ne secilen dhome.
- Kati i trete: 1 dhome gjumi, lavanteri, verande e madhe.
- Kati bodrum: 2 poste parkimi + oborr perreth viles.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Vendodhja: prane shkolles se Baletit dhe Xhamise se Tabakeve.
Per me shume informacion, na kontaktoni!355692515518