Vile dhe truall per shitje ne Rrugen e Elbasanit

2021-11-23 12:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
1,800,000 €
  • vile-dhe-truall-per-shitje-ne-rrugen-e-elbasanit-big-0

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,800,000 €


Vila ndodhet ne Rrugen e Elbasanit prane stadiumit Air Albania dhe ka nje siperfaqe trualli 612 m, siperfaqe vend ndertimi 290 m2 dhe 580 m2 siperfaqe totale ndertimi. Per me shume informacion na kontaktoni! 355672859052