VILE LUKSOZE ME QIRA PRANE UNAZES SE VOGEL!

2021-11-25 07:59   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   14 Shikimet
1,500 €
  • vile-luksoze-me-qira-prane-unazes-se-vogel-big-0
  • vile-luksoze-me-qira-prane-unazes-se-vogel-big-1
  • vile-luksoze-me-qira-prane-unazes-se-vogel-big-2
  • vile-luksoze-me-qira-prane-unazes-se-vogel-big-3
  • vile-luksoze-me-qira-prane-unazes-se-vogel-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,500 €


Jepet me qera nje vile luksoze, tek rruga Siri Kodra, prane kompleksit Siri te Kontakt, totalisht e mobiluar. Ka siperfaqe totale 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Arkitektura interesante, landscape i lendines perreth me bar dhe lule e ben nje oaz te vogel qetesie e mireqenieje. Rifiniturat jane te cilesise te mire, me parket e pllaka te cilesise se larte. Kati i pare perbehet nga nje hapesire e madhe me dhome ndenjeje, ambjent gatimi dhe ambjent ngrenieje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte perbehet nga dy dhoma gjumi, njera me garderobe te madhe dhe nje tualet, si dhe 2 ballkone dhe 1 verande te madhe. Cmimi eshte pa tatimin e perfshire.Per nje vizite ne prone na kontaktoni. 355676321311