Vile me Qera afer rreth rrotullimit Sauk

2021-11-23 09:39   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
1,200 €
  • vile-me-qera-afer-rreth-rrotullimit-sauk-big-0
  • vile-me-qera-afer-rreth-rrotullimit-sauk-big-1
  • vile-me-qera-afer-rreth-rrotullimit-sauk-big-2
  • vile-me-qera-afer-rreth-rrotullimit-sauk-big-3
  • vile-me-qera-afer-rreth-rrotullimit-sauk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,200 €


Vile me qera prane Sauk Rotation. Vila ndodhet prane rruges kryesore dhe perbehet nga 2 kate me 330 m truall dhe 117 m ndertim per cdo kat. Eshte i sapo ndertuar dhe eshte i pershtatshem per banim dhe zyra. Post parkimi për 2 makina. Për informacione të tjera ju lutemi na kontaktoni! +355692150853