Vile me qira prane Selvise.

2021-11-23 09:31   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
2,000 €
  • vile-me-qira-prane-selvise-big-0
  • vile-me-qira-prane-selvise-big-1
  • vile-me-qira-prane-selvise-big-2
  • vile-me-qira-prane-selvise-big-3
  • vile-me-qira-prane-selvise-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 2,000 €


Vile me qira prane Selvise, ne Rr.Gjon Buzuku.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te qytetit, me akses te shpejte ne Rrugen e Dibres dhe Unaze (Rr.Ferit Xhajko)
Ka siperfaqe totale prej 400m2 nga te cilat 340 jane ndertim dhe 60m oborr.
Organizohet ne tre kate, ne -1 parking, depo dhe tualet. Kati 1 ka nje sallon te madh, tualet dhe nje kuzhine te vecuar. Kati +1 ka tre dhoma gjumi dhe tre tualete. Kati +2 sallon me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne katin +3 eshte open space dhe nje verande.
E pershtatshme per banim ose biznese te ndryshme si: kopeshte, qender kursesh etj.
Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni. +355674070376