VILE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT !

2021-11-22 13:50   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
10,000 €
  • vile-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-0

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 10,000 €


Vila eshte me siperfaqe totale 469 m2 , 3 kateshe , cdo kat ka siperfaqe rreth 186 m2.
Eshte e organizuar ne 9 dhoma gjumi, 4 ambjente kuzhine , 3 ballkone dhe 1 papafingo.
Ambjenti eshte i survejuar dhe i mbrojtur me sistem alarmi ne cdo kat.
Ka hapesire te madhe parkimi perpara ne oborr , peme te mbjella dhe vend pushimi me ajer te paster.
E gjithe godina eshte me izolim akustik dhe termik, sistem ngrohje me kaldaje ne cdo kat si dhe panele diellore .
Pjesa e papafingos mund te organizohet edhe ne ambjent pune, zyre, salle konferencash e pajisur dhe me tualet dhe me siperfaqe te gjere.
Per me shume informacione ose nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni! 355673751910