VILE NE RRUGEN E ELBASANIT!

2021-11-23 12:47   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
450,000 €
  • vile-ne-rrugen-e-elbasanit-big-0
  • vile-ne-rrugen-e-elbasanit-big-1
  • vile-ne-rrugen-e-elbasanit-big-2
  • vile-ne-rrugen-e-elbasanit-big-3
  • vile-ne-rrugen-e-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450,000 €


VILE NE RRUGEN E ELBASANIT NE SHITJE!
Vila ndodhet ne Rr. e Elbasanit, perballe Pallatit te Brigadave. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2, dhe eshte e organizuar:
Kati perdhe (137 m2): 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 garazh
- Kati i pare (126 m2): 1 sallon, i aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon
- Kati i dyte (140 m2): 1 hapesire e vetme (open space)
- Kati i trete (97 m2): 1 hapesire e vetme (open space) dhe 1 verande e bollshme
Aktualisht kati perdhe dhe kati i pare jane te mobiluar dhe te banueshem, nderkohe katet e tjera jane bosh dhe pa rifinitura. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni! 355694042171