Vile per Qera

2021-11-22 13:02   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
400 €
  • vile-per-qera-big-0
  • vile-per-qera-big-1
  • vile-per-qera-big-2
  • vile-per-qera-big-3
  • vile-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Kate Vile per Qira prane gjuheve te huaja. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno dhe guzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete, dhe verande.Eshte i mobiluar ne mobilim cilesor dhe te rehatshem.Vila eshte e pajisur me sistem sigurie dhe e monitorar nga kamera.Per me shume info na kontaktoni! +355672012934