Vile per Qera ne Laprake

2021-11-23 13:01   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
400 €
  • vile-per-qera-ne-laprake-big-0
  • vile-per-qera-ne-laprake-big-1
  • vile-per-qera-ne-laprake-big-2
  • vile-per-qera-ne-laprake-big-3
  • vile-per-qera-ne-laprake-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Vile per Qera ne Laprake.
Vila eshte e organizuar ne sip. trualli 405 m2 dhe sip. ndertimi 85 m2 me 1 kat banim e ndare ne 1 kuzhine te vecuar,1 sallon, 1 dhome gjumi,
1 tualet 1 verande, 1 vend parkimi dhe 1 kopesht te madh.
Vila jepet e mobiluar dhe eshte e sapo rikonstruktuar.
Vendodhja e saj ofron facilitete te shumta si dhe qetesin e zones.
Per me shume info. ju lutem na kontaktoni!355693034371