VILE PER QIRA, PRANE SPITALIT AMERIKAN 2!

2021-11-23 09:28   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
800 €
  • vile-per-qira-prane-spitalit-amerikan-2-big-0
  • vile-per-qira-prane-spitalit-amerikan-2-big-1
  • vile-per-qira-prane-spitalit-amerikan-2-big-2
  • vile-per-qira-prane-spitalit-amerikan-2-big-3
  • vile-per-qira-prane-spitalit-amerikan-2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Vile tre kateshe per Qira, prane Spitalit Amerikan nr. 2. Vila ne Katin e pare ka dhomen e ndenjes dhe te gatimit, nje tualet dhe veranden. Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit, matrimoniale dhe e femijeve, ballkoni dhe nje tualet. Ne katin e trete ka nje dhome per miqte, nje sallon ndenje dhe nje verande. Vila eshte shume mire e mobiluar, me sistem filtrimi uji, me depozite qe realizon furnizimin me uje 24 ore ne dite. Oborri mundeson parkim per dy makina. Per me teper detaje apo per nje vizite te mundeshme ne prone ju lutem na kontaktoni. 355672040496