ZYRE ME SIPERFAQE PREJ 100 M2 - MBRAPA OSSHE

2021-11-23 11:02   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   13 Shikimet
450 €
  • zyre-me-siperfaqe-prej-100-m2-mbrapa-osshe-big-0
  • zyre-me-siperfaqe-prej-100-m2-mbrapa-osshe-big-1
  • zyre-me-siperfaqe-prej-100-m2-mbrapa-osshe-big-2
  • zyre-me-siperfaqe-prej-100-m2-mbrapa-osshe-big-3
  • zyre-me-siperfaqe-prej-100-m2-mbrapa-osshe-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Ambienti open space ka nje siperfaqe te brendeshme prej 100 m2 dhe siperfaqe te jashtme 130 (verande ) Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershttshem per zyra, klinike mjeksore, zyre projektimi etj. Pozicionimi i saj eshte shume prane Komunes se Parisit dhe rruges Vasil Shanto.
Per me teper info apo per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit te agjentes. +355676076762